Modernizace a elektrizace trati Otrokovice - Vizovice

Typ: ostatní
Modernizace a elektrizace trati Otrokovice - Vizovice 1Pozvánka na prezentaci záměru

Jménem investora Správy železniční dopravní cesty Vás zveme na veřejné projednání projektu „Modernizace a elektrizace trati Otrokovice – Vizovice“.

Předmětem prezentace bude seznámení s projektem „Modernizace a elektrizace trati Otrokovice – Vizovice“. Přehledně bude prezentována celá trať a budoucí přínosy projektu. Následně se bude detailněji prezentovat technické řešení (s důrazem zejména na křížení se silničními komunikacemi, přejezdy, přechody, protihluková opatření, přestupní vazby, Terminály a další). Součástí představení bude také seznámení s rámcovým harmonogramem stavby a současným stavem projektové přípravy.

Veřejné projednání ve Vizovicích proběhne dne 22. 11. 2017 v  17:00 v kavárně kulturního domu (vstup z parkoviště).

Miroslav Bocák
ředitel organizační jednotky