Nabídka přivýdělku za roznos tiskovin

Typ: ostatní
Nabídka přivýdělku za roznosu tiskovin 1Informace společnosti Mediaservis, s.r.o.

Vážení spoluobčané,

Možná jste někteří zaznamenali, že Vám stále nechodí do schránek předplacený tisk. V této souvislosti se na nás obrátila společnost Mediaservis, ktérá má distribuci tisku v České republice na starosti se žádostí o pomoc při náboru nových doručovatelů z našeho regionu. Novým pracovníkům společnost Mediservis nabízí pro leden až únor až 7 tisíce korun měsíčně za 2 hodiny doručovaní v rámci přiděleného okrsku. V případě zájmu jsou letáky s bližšími informacemi k dispozici zde, na úřadě nebo můžete volat telefonní číslo 724 761 343 nebo na webové stránce www.nosimnoviny.cz .

Děkuji za pozornost

Jan Klouček