Představitelé Vizovic budou jednat se starosty obcí ve své působnosti

Typ: Zprávy z radnice | ostatní
Představitelé Vizovic budou jednat se starosty obcí ve své působnosti 1Setkání starostů ORP Vizovice.

První letošní výjezdní jednání představitelů Vizovic se starosty vesnic a města patřících do obvodu obce s rozšířenou působností Vizovice, se uskuteční v úterý 30. ledna. Na programu jsou například prohlídka areálu a provozu společnosti Greiner Assistec ve Slušovicích, návštěva obce Březová, kde starostové zavítají třeba do mateřské školy či knihovny. Poté si prohlédnou nedalekou přehradu a přesunou se do Hrobic. Tam je čeká například návštěva přírodní zahrady Čmeláček a víceúčelového hřiště.

„Podobná pracovní setkání pořádáme několikrát do roka. Pro nás všechny jsou velmi důležitá. Je dobré o sobě vědět, poznávat, co se děje vedle v obci či městě, zjišťovat, s čím si můžeme pomoci, co je ještě třeba zlepšit,“ uvedla místostarostka Vizovic Alena Hanáková. Další setkání se uskuteční v březnu. To starostové zavítají do Ubla, Bratřejova a Lhotska. Do obvodu úřadu obce s rozšířenou působností Vizovice patří 16 obcí:

Bratřejov, Březová, Dešná, Hrobice, Jasenná, Lhotsko, Lutonina, Neubuz, Podkopná Lhota, Slušovice, Trnava, Ublo, Veselá, Vizovice, Všemina, Zádveřice – Raková.

Gabriela Netopilová Sluštíková

Vytvořeno: 26. 1. 2018