Rekonstrukce šaten herců v Domě kultury

Účinkující, kteří přijedou do Domu kultury Vizovice, se mohou těšit na nové zázemí.

To stávající bylo původní, tedy 35 let staré a už dávno nevyhovovalo moderním požadavkům. Rekonstrukce šaten a jejich sociálního zařízení je jednou z dalších etap oprav kulturní stánku ve městě.

Stavebními úpravami a změnou dispozic vznikla velká šatna a dvě malé, z nichž jednu je ještě možné rozdělit, byly rekonstruovány a zmodernizovány sprchy i toalety. Nechybí nový nábytek, nové osvětlení, podhledy a další nezbytné zázemí pro vystupující i personál domu kultury.

Rekonstrukce, do které se zapojili také pracovníci technických služeb, vyšla na 450.000 Kč.