Vizovice mají nový skatepark

Milovníci skateboardu či freestyle koloběžek a kol si ve Vizovicích opět přijdou na své.

Milovníci skateboardu či freestyle koloběžek a kol si ve Vizovicích opět přijdou na své. Původní skatepark, který veřejnosti sloužil několik let, radnice musela na jaře zrušit. Ukázalo se, že už nebyl bezpečný. Nové prvky skateparku jsou kombinací betonu a kovu; městskou kasu přišly na 540.000 Kč.

Nový skatepark vznikl na místě toho původního, tedy za horní budovou základní školy. Návštěvníci mohou využít tyto prvky - sestavu Quarter Ramp, Pyramid + Ledge, Manual Pad a Slide Bar. Za horní budovou školy skatepark doplňuje další možnosti sportovního vyžití ve Vizovicích. Vedle něj jsou totiž i venkovní posilovací stroje, které radnice nechala instalovat před rokem, a víceúčelové hřiště.