Typ: Zprávy z radnice | ostatní
O křesla ve vizovickém zastupitelstvu se utká sedm politických stran, hnutí a sdružení 1Sedm politických stran, hnutí a sdružení se utká o křesla ve vizovickém zastupitelstvu v říjnových volbách.

Před čtyřmi lety jich bylo osm. „Všechny podané kandidátky jsou úplné, tedy na všech je 17 kandidátů,“ uvedla Petra Kovářová, vedoucí odboru přestupkového a správního MěÚ Vizovice.

Volby do zastupitelstev měst a obcí se uskuteční 5. a 6. října. Ve Vizovicích lidé budou moci vybírat z kandidátů těchto abecedně seřazených politických stran, hnutí a sdružení: ANO 2011, Česká pirátská strana, KDU–ČSL, Nestraníci, Nezávislí kandidáti s podporou ODS, Nezávislí pro Vizovice, Zdravé Vizovice.

Termín pro podání kandidátních listin vypršel 31. července v 16:00. Do 6. srpna zástupci politických stran, hnutí a sdružení mohou měnit pořadí na kandidátkách.

Před čtyřmi lety si křesla v sedmnáctičlenném zastupitelstvu rozdělili zástupci (seřazeni dle čísla kandidátní listiny) ČSSD, Nezávislí pro Vizovice, Kandidáti pro Vizovice s podporou ODS a HÚPD, Za Vizovice, ANO 2011, KDU-ČSL, Nestraníci, TOP 09 s podporou nezávislých kandidátů.

Bc. Gabriela Netopilová Sluštíková

Vytvořeno: 1. 8. 2018