Vizovice

Finanční dar od Hasičského fondu Nadace AGROFERT

Finanční dar od Hasičského fondu Nadace AGROFERT 1

Finanční dar od Nadačního Hasičského fondu Nadace AGROFERT pro jednotku SDH Vizovice.

Nadace AgrofertMěsto Vizovice obdrželo na konci roku 2015 pro svou jednotku SDH města finanční dar 56.761,- Kč z nadačního hasičského fondu Nadace Agrofert na nákup vybavení pro poskytnutí předlékařské pomoci, pro obnovu ochranných pomůcek jednotlivých členů jednotky a nákup zásahových hasebních prostředků. Za získané prostředky jsme pořídili vybavení využitelné při různých druzích zásahů zejména pak u dopravních nehod.

Pořízeno bylo následující vybavení:

• 1 ks Sada vakuové fixační matrace s vakuovou pumpou a s batohem - Vakuová matrace zajistí dokonalou fixaci celého těla, která je nutná při poranění páteře, pánve tak, že zraněný je transportován jako v sádrovém lůžku.
  • 1 ks Prstový pulzní OXYMETR ED -  Monitorování vitálních funkcí zraněného. Rychlá diagnostika zraněného.
  • 1 ks Ruční resuscitátor Ambu Mark IV pro dospělé a děti do 15 kg (3 let)
  • 4 ks Zásahové hasičské rukavice HOLÍK MEADOW
  • 2 ks Profesionální zásahová proudnice  AWG TURBO – SPRITZE 2000/2 C52

dar AgrofertRukavice Agrofert
Velmi si vážíme podpory hasičských sborů, které Hasičský fond Nadace AGROFERT umožňuje. S pořízeným vybavením můžeme daleko lépe pomoci těm, kteří se najednou ocitli v nelehké a stresující situaci.

Chtěl bych tímto za jednotku poděkovat Hasičskému fondu Nadace AGROFERT za poskytnutí finanční daru našim hasičům.

Jiří Žůrek, DiS.
JSDH Vizovice