logo

... nemáme ani bod

FOTBALU ZDAR

... dnes 5.10.2019 jsme sehráli domácí utkání proti soupěři z Bystřice.

Už podle tabulky šlo vyčíst, že soupeř to bude vyrovnaný a taky to tak vypadalo. Začátek zápasu nás zastihl opět v nedbalkách a soupeř šel do vedení. Nevím zda za to může slabá sebedůvěra některých kluků, nebo problém ,,přepnout" se do zápasu a hrát od první minuty naplno. Ale výsledek je ten, že místo abychom hráli hru a vnutili ji soupeři, tak doháníme manko :( Budu o tom s klukama mluvit na pondělním tréninku a nejspíš přijde na přetřes i rotace pozic.

Ve výborném světle se ukázal Adam Špaňhel, který byl při zdravě drzém průniku faulovám a vykoledoval si penaltu. K té se postavil kapitán Michal Hlava a skóre vyrovnal!

Poté se hra přelévala za strany na stranu, až v 8. minutě nás poslal do vedení Milan Okál!

To bylo ovšem vše, od našich útočníků a za 3. respetivě za 4. minuty jsme po dvou gólech soupeře prohrávali 2:3 :(

Gól už do konce zápasu jsme nebyli schopní vstřelit a tudíž na body není pomyšlení...

Děkuji všem klukům za snahu a hlavu vzhůru!