město Vizovice

SK Vizovice X TJ Juřinka

LOGO

...první vstřelený gól :)

Zdravím Vás a přináším informace o naší cestě Krajskou soutěží.

..druhý zápas jsme sehráli doma proti klukům z TJ Juřinka. I když zápas skončil jasným vítězstvím hostů, musím svému týmu poděkovat. Od prvních minut sváděli souboje s o hlavu(někdy minimálně) většími protivníky a snažily se co síly stačili. Celý týden jsme s klukama na trénincích probírali systém 7+1 a jak jej hrát. Šlo vidět, že dávali pozor a zamysleli se nad tím:) Oproti prvnímu zápasu byla hra organizovanější. Viděli jsme ale plno zbytečných ztrát, pomalého rozhodování a nedorozumění. Práce je tedy stále moc a jinak než tréninkem a opakováním to do hráčů nedostanem!

Zvláště děkuji našemu Alexisovy :) (Michal Hlava), za obětavý výkon v brance při absenci našeho hlavního gólmana!

Blahopřeji a chválím našeho útočníka Filipa Holka za klid v koncovce a první náš gól podzimní sezóny! Neméně důležitá byla i přihrávka od Matyáše Buřila.

Dále děkuji všem kdo jste nás přišli podpořit a na dalším zápase ... AHOJ!

trenéři Michal a Honza

ODKAZ NA TABULKU A VÝSLEDKY NÍŽE:

Datum vložení: 8. 9. 2019 10:26
Datum poslední aktualizace: 8. 9. 2019 11:27