Typ: Sport
Březůvky - SK 0:3 1Muži pokračují ve vítězné šňůře.

Sestava SK: Hrachový - Žažo, Mikeska, Kovář, Hruzík - Pšenčík Michal, Švancara, Fusek, Kojetínský - Kundera (K), Hlava. Střídali: Jurygáček, Pšenčík Pepa, Jančík, Světlík

Branky SK: 53' Hlava, 59' Mikeska, 76' Fusek

Dnes tj. v sobotu 3.11.2018 zajížděl SK k dohrávce 1. kola na hřiště Březůvek. Počasí bylo fotbalu nakloněno, teploměr ukazoval 15 stupňů a vládlo bezvětří. Na druhou stranu hrací plocha nebyla zdaleka ideální a balón měl často nečekané odskoky. Úvodní čtvrthodina nepřinesla očekávaný tlak Březůvek, naopak po uklouznutí domácího stopera se Kundera hnal sám na branku, udělal kličku brankáři a byl jím podkosen, avšak k všeobecnému údivu zůstala píšťalka rozhodčího němá. Za pár minut se za dlouhým balónem do vápna vydal Kojetínský, který se dostal do šprajcu mezi stopera a brankáře a po tvrdé ráně upadl na chvíli do bezvědomí! Sekundy na hřišti byly v tom okamžiku nekonečné než se Vláďa vzpamatoval a zvedl hlavu. Situace si vyžádala příjezd záchranné služby a dnešní noc stráví na pozorování v nemocnici ve Zlíně. Po této události bylo dění na hřišti utlumeno než začal SK hrozit z rychlých protiútoků. Do zakončení se po nájezdu dostal Hlava, ale brankář mu výborně zmenšil úhel a zasáhl. Další skvělou šanci vymyslel Kundera, když našel centrem na zadní tyči Michala Pšenčíka, ale ten volej netrefil dobře. Ještě před poločasem dostal Švancara příležitost zahrát přímý kop z 18 metrů, ale domácí brankář se opět vyznamenal. Ve druhém poločase se Březůvky tlačili do útoku, ale jejich pokusy s jistotou likvidoval náš gólman Hrachový. Udeřilo tak na druhé straně, když po kombinaci na levé straně nacentroval Kundera do vápna na Hlavu, který si rutinérsky obhodil obránce a nekompromisně zakončil k tyči! Za 5 minut se opět Hlava uvolnil a jeho samostatný postup na branku ukončil až faul posledního hráče domácích. K rozehrání z výborné pozice se tentokrát postavil Mikeska a přesnou střelou překonal zkoprnělého brankáře! V dalších minutách se domácí snažili o zvrat, ale do vyložených příležitostí se nedostávali. Definitivní pojistku vítězství přinesla akce ze 76. minuty, když Jančík ve středu hřiště prostrčil milimetrově na Fuska, ten si balon zpracoval a přes obránce zakroutil svou střelu naprosto přesně k tyči a parádním angličanem skóroval. Utkání se pak už dohrávalo a kromě několika emotivních konfliktů dospělo v poklidu k výsledku 0:3 pro hosty.