Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Kašava - SK Vizovice 1:0 po penaltách

Typ: Sport
Kašava - SK Vizovice 1:0 po penaltách 1Z venku vezeme 1 bod po penaltové prohře.

Kašava - SK Vizovice 1:0 (0:0) po penaltách.

130 diváků, rozhodčí: Radim Čech

Sestava SK: Hrachový Matěj - Žažo Jakub, Mudrák Tomáš, Hruzík Ondřej, Kundera Jakub - Annoni Nicolas, Adamuška Jan, Kundera Lukáš (K), Kojetínský Vladimír - Pšenčík Josef, Pšenčík Jakub. Střídali: Mikeska Richard, Kovář Radek, Závěšický Denis, Fusek Jan, Světlík Tomáš.

V 9. kole soutěže zajížděl SK k zápasu s celkem Kašavy do Lukova, jelikož hřiště domácích prochází rekonstrukcí. Od začátku zápasu se Kašavjané hnali do útoku a chtěli potvrdit své postavení na špici tabulky. V průběhu první půle si vypracovali dvě jasné šance, ve kterých však selhali, když prudká hlavička z malého vápna minula tyč o centimetry a ani pokus útočníka o lob tváří v tvář gólmanovi svůj cíl nenašel. Ostatní střely zpoza vápna a centry ze stran zneškodnil s obvyklou chladnokrevností brankář Hrachový. Po půlhodině se zčistajasna po pěkném centru kapitána Kundery položil do hlavičky z výborné pozice debutující Pepa Pšenčík, avšak nezamířil přesně. Za chvíli perfektním slalomem mezi protihráči prošel do vápna Fusek, ale v zakončení se mu také nevedlo. Ve druhém poločase domácí ustoupili ze svého tlaku a utkání příliš vzruchu nepřinášelo. Hosté se dostávali do náznaků brejků, ale nedařilo se jim je dotáhnout k nebezpečnému zakončení. V 70. minutě vstřelila Kašava z dorážky branku, ale zakončující hráč byl k našemu štěstí v ofsajdu a gól tak nebyl uznán. V následujících minutách byl po další standardní situaci domácích tvrdě atakován náš gólman a musel být několik minut ošetřován, utkání však dochytal. Pět minut před koncem prostrčil aktivní Fusek do samostatného úniku Pepovi Pšenčíkovi, který však odmítl slávu, když nepřehodil vyběhnuvšího brankáře domácích. V nastaveném čase opět Fusek zahrával nebezpečně přímý kop, který gólman neudržel a při následném pokusu o dorážku byl za hranicí pravidel atakován Adamuška, ovšem k naší smůle rozhodčí nenašel odvahu nařídit pokutový kop a utkání tak dospělo k penaltovému rozstřelu. V něm byli domácí úspěšnější a nedovolili nám tak odvézt více než jeden bod.