SK - SK Zlín 5:0

Typ: Sport
SK - SK Zlín 5:0 1Diváci viděli vítězství domácích.

Sestava SK: Hrachový - Žažo, Kundera J., Kovář, Michal Pšenčík - Jakub Pšenčík, Mikeska, Kundera L. (K), Kojetínský - Hlava, Fusek. Střídali: Pšenčík Pepa, Světlík, Hruzík, Jurygáček.

Branky SK: 13' Fusek, 40' Pšenčík Pepa, 43' Pšenčík Michal, 55' Hlava, 71' Fusek (P)

Rozhodčí : Střelec
Počet diváků : 111

Ve 12.kole přijeli do Vizovic hosté ze Zlína. Nejednalo se naštěstí o celek Fastavu, ale Pasek. Ovšem podpora hostujících fans vybavených transparenty, bubny a neúnavnými hlasivkami měla prvoligové parametry. Hosté dnes kralovali v hledišti, ale na place hráli prim domácí borci. V 13. minutě vyslal Mikeska kolmou přihrávkou do šance Fuska, který si přehodil vyběhnutého gólmana a zakončil - 1:0. Spolupráce na ose Mikeska-Fusek zafungovala i pět minut před půlí, když po další Mikeskově kolmici Fusek v nájezdu obešel brankáře a předložil před prázdnou bránu Pepovi Pšenčíkovi, který vsítil svou první branku v dresu SK. Ještě do poločasu domácí přidali třetí branku. Po nakrátko rozehraném rohovém kopu našel Hlava ve vápně Michala Pšenčíka, který ubelským nártem k bližší tyči vsítil branku a vyrovnal tak bilanci jeho bratra Pepy skórujícího tři minuty před ním. Druhý poločas se nesl v duchu bránění náskoku domácími, kteří znatelně polevili a v několika situacích je musel podržet brankář Hrachový, jenž se především vyznamenal, když vyrazil tvrdou střelu z deseti metrů a v další situaci kryl dalekonosný pokus a před dotírajícími útočníky hostů odvrátil pokus o dorážku obětavým zákrokem Pavel Kovář. Domácí pak udeřili z brejku. Kapitán Kundera vymyslel akci pro kanonýra Hlavu, který v ostrém souboji přetlačil obránce a nekompromisně zakončil. Definitivní podobu výsledku dal dvacet minut před koncem z penalty Fusek, který potrestal faul na Hlavu v jasné šanci. Zápas tak přinesl přesvědčivé vítězství Sk 5:0.