Typ: Sport
SK Vizovice - TJ Sokol Pohořelice 2:1 1Nedělní utkání přineslo 3 body domácím.

Branky SK: 35' Hlava, 85' Fusek
Sestava SK: Hrachový- Pšenčík M., Kundera J., Adamuška, Žažo- Fusek, Mikeska, Kundera L. (K), Kojetínský- Annoni, Hlava. Střídali: Mudrák, Kovář, Pšenčík J., Jurygáček, Světlík

SK dnes přivítal na domácím hřišti celek Sokolu Pohořelice. Po předchozí prohře na Žlutavě 2:3, chtěli domácí získat 3 body. V prvním poločase vsak zůstalo několik šancí nevyužitých, až Fusek předložil nabídku Hlavovi, který ve skluzu z ostrého úhlu trefil zařízení. Ve druhé půli převzali otěže zápasu hosté, brejky domácích zůstaly nevyužité, a tak se Sokol dočkal vyrovnání po střele zpoza vápna. Utkání spělo k penaltovému rozuzlení, které však odmítl Fusek, který se prosadil dorážkou z bezprostřední blízkosti. Vítězství tak s týmem slavil i gólman Hrachový, jehož jsme v týdnu uvítali zpět v kolektivu po několikaměsíčním pobytu za oceánem.