TJ Sokol Březová - SK Vizovice 2:3 1Muži přivezli 3 body z venku.

Březová - SK 2:3

Sestava SK: Hrachový - Pšenčík M.,Kovář, Kundera J., Žažo- Kojetínský, Adamuška, Fusek, Pšenčík J. - Hlava, Kundera L. (K) střídali: Annoni, Jurygáček, Světlík, Pšenčík Pepa, Jančík.

Branky SK: 5' 28' Hlava, 35' Jančík

V 11.kole soutěže zajížděl SK na větrné hřiště Březové. Podmínky pro fotbal byly ideální, teploměr ukazoval téměř 20 stupňů a bylo jasno. Zápas řídil rozhodčí Adam Dobiáš a přihlíželo mu 84 platících diváků. Do sestavy hostů se po dvouzápasové absenci vrátil nejlepší střelec soutěže Honza Hlava a v domácím dresu se představil druhý nejlepší kanonýr Michal Pšenka. Svou třídu ukázal Hlava hned v 5. minutě, když ho do samostatného úniku vyslal kapitán Lukáš Kundera, a Hlava ukázal záda obránci, poradil si kličkou s brankářem a s jistotou zavěsil. Další úspěch hostů přišel v 28. minutě, penaltu po ruce domácího obránce sice Fusek neproměnil, ale hosté dokázali míč vrátit do vápna a Hlava si cizelérsky poradil s obráncem i gólmanem a lobem vsítil svou druhou branku v utkání. Dobrý výkon SK pokračoval i nadále a byl zúročen po dlouhém autu Fuska, který si ve vapně našel Miru Jančíka a ten v souboji uplatnil své fyzické parametry a zvýšil na 0:3. Domácí ještě v prvním poločase získali naději, když proměnili pokutový kop. Ve druhé půli se SK soustředil na obranu náskoku a hrozil spíše z brejků. Po jednom z průniků agilního Hlavy skončilo zakončení L. Kundery na tyči. Domácí utkání ještě zdramatizovali v 86. minutě, když lob zpoza vápna skončil za zády našeho brankáře. Vzápětí přišel další zajímavý moment Pepy Pšenčíka, který se proti vyběhnutému gólmanovi odhodlal k zakončení ze 40 metrů a jen břevno záchranilo domácí od inkasované branky. V závěrečných minutách jsme uhájili těsnou výhru.