Interaktivní mapa

Obsah

zápas proti SK Zlín - Paseky

Typ: ostatní
zápas proti SK Zlín - Paseky 1Dne 26.9.2018 jsme sehráli domácí utkání proti SK Zlín - Paseky.

SESTAVA:Michal Hlava, Jonáš Baletka, Dominik Molek, Milan Okál, Matyáš Buřil, Alois Tlustak, Filip Holek, Jonáš Jankovič, Kryštof Hradil, Roman Botek a Tomík, Tobiáš Hlobil.

Zdrávím Vás - sezóna utíká jako blázen a my jsme odehráli 6 zápas z 11 celkově. Proti SK Zlín - Paseky je to vždy takové, že člověk neví co od nich čekat:D Když přijedeme k nim na zápas, na stadióně jsou snad všechny děti ze svahů a je problém rozeznat, kdo vlastně za koho hraje. K samotnému hodnocení - zápas byl jako ,,vždy´´ o dvou poločasech. V první půli hráli kluci jako tým a byla radost se dívat na zápal a povedené kombinace(někdy se štestím, ale to ktomu patří). Druhou půli soupeř udělal rošádu s brankářem a postavil jej do útoku. Tím se obraz hry totálně změnil a místo fotbalu jsme viděli hru jednoho hráče a rozladěnost týmu, který vedl zápas k jasnému vítězství.

ŘEKLI JSME SI K TOMU DOST a prosím i rodiče, podporujte své dítě ke ctění pravidla FAIR - PLAY :)

Další zápas 3.10.2018 doma proti Sokol Štípa v 17:00 ...přijď fandit a pomoci nám!!!

Vytvořeno: 1. 10. 2018
Poslední aktualizace: 1. 10. 2018 15:29
Autor: SK Vizovice