Starší žáci jsou mistři v okresním přeboru

Typ: ostatní
Sen o mistrovském titulu se stal skutečností.
!!! JSME MISTŘI !!!

Dne 20.6. 2018 se odehrál zápas o mistra okresního přeboru starších žáků. Zápas se hrál na neutrálním hřišti v obci Lípa. Naše mužstvo starších žáků SK Vizovice nastoupilo proti mužstvu FK Příluky. Obě mužstva nastoupila na hřiště v bojovném duchu vyhrát titul., ale velmi vyrovnaný zápas nepřinesl v prvním poločase žádný gól. V druhém poločase se odehrávala na hřišti stejná bitva o titul se šancemi na gól na obou stranách. Bohužel ani druhá půle této bitvy nepřinesla změnu na skóre.

Následoval penaltový rozstřel, kde naše mužstvo starších žáků SK Vizovice porazilo mužstvo FK Příluky poměru 4:2.

Radost kluků a holek byla neuvěřitelná a zpívalo se ještě při cestě domů.

Klub SK Vizovice děkuje všem hráčům za nádherný fotbalový zážitek plný radosti z vyhraného titulu a všem ,kteří jste hnali náš tým k vítězství.

Speciální poděkování partří trenéru Františku Pitronovi,který vedl po celý rok  mužstvo starších žáků až do vítězného konce.