Obsah

Starší žáci SK Vizovice převálcovali mužstvo z Nedašovy Lhoty

Typ: ostatní
Starší žáci SK Vizovice převálcovali mužstvo z Nedašovy Lhoty 1Máme do sbírky další 3 body

V dopoledních hodinách dne 3.6. odehrálo mužstvo starších žáků SK Vizovice pod vedením trenéra Františka Pitrona zápas s mužstvem z Nedašovy Lhoty. Od prvních minut zápasu bylo jasně vidět , kdo v tomto zápase bude pánem na hřišti. Za příspění gólů Adama Koňaříka v 11 minutě a Tomáše Holého v 17. minutě jsme po prvním poločase vedly 2:0. Do druhého poločasu naši hráči nastupovali v maximální pohodě a chutí nějaký ten gól ještě přidat. To se v první minutě po zahajení druhého poločasu také stalo kdy hráč Tomáš Frank zvyšoval na 3:0. Potom ve 42 a 55 minutě Marek Slovák krásnými střelami překvapil brankaře soupeře a skóre už poskočilo na 5:0. Chuť dávat góly nepřestávala a tak po krásné uličkové přihrávce od Zuzky Fojtů na Adama Koňaříka se skóre v 63 minutě změnilo na 6:0.Poslední gól v 69. minutě ještě přidal Tomáš Holý na stav 7:0 a víc gólů jsme už dát nestihli. Velké poděkování patří,ale celému týmu za super výkon a krásný fotbalový zážitek. Děkujeme.

Za mužstvo starších žáků SK Vizovice nastoupili:

Pochylý Tomáš (brankař),Sláčík Martin,Koňařík Adam,Mudrák Ivo (K),Zahradníček Tadeáš,Frank Tomáš,Holý Tomáš,Fojtů Zuzana,Slovák Marek,Karlík Adam,Kubíček Vojtěch,Zicha Petr,Vaňek Ondřej,Varaďa Jiří.