Obsah

Starší žáci SK Vizovice vezou výhru z Pozlovic

Typ: ostatní
Starší žáci SK Vizovice vezou výhru z Pozlovic 1Vezeme dálší body do tabulky

Dne 10.6.2018 v 10.00 hod. začalo utkání v Pozlovicích mezi domácím mužstvem SK Pozlovice a naším mužstvem SK Vizovice. Od prvních minut jsme soupeře tlačili a nedovolili jsme mu větší šanci a proto už po prvním poločase jsme vedly 0:3. Do druhého poločasu jsme nastupovali v maximální pohodě a chutí ukázat soupeři jak hrajeme vizovický fotbal. Malé zaváhání našeho mužstva ve 40 minutě mělo za následek gól v naší síti. To našim fotbalistům nevadilo, protože následná gólová smršť do branky soupeře dospěla do konečného stavu 1:9.

Moc všem  klukům a holkám děkujeme za pěkný fotbal.

Za mužstvo starších žáků SK Vizovice nastoupili:

Pochylý Tomáš (brankař),Koňařík Adam,Mudrák Ivo (K),Zahradníček Tadeáš,Frank Tomáš,Holý Tomáš,Fojtů Zuzana,Slovák Marek,Karlík Adam,Kubíček Vojtěch,Zicha Petr,Vaňek Ondřej,Máčalík David,Pochylý Jan,Závěšická Natálie