Interaktivní mapa

Obsah

Starší žáci SK Vizovice vyhráli v Nedašově

Typ: ostatní
Starší žáci SK Vizovice vyhráli v Nedašově 1V neděli 17.6. jsme vyhráli poslední zápas v Nedašově

V neděli 17.6. jsme úspěšně dohráli poslední zápas v Nedašově. Od úvodních minut se zápas nevyvíjel podle našich představ a ve 4 minutě zápasu nás domácí mužstvo z Nedašova potrestalo brankou a ujalo se vedení 1:0. Šance na naší straně se množily a ve 32.minutě

Tomáš Frank pěknou střelou vyrovnal na 1:1. Za tohoto stavu jsme odcházeli do šaten domluvit plán hry na poločas druhý. Do druhého poločasu jsme vcházeli na hřiště s jasným plánem porazit Nedašov a hned v 36 minutě druhého poločasu náš hráč Adam Koňařík zvyšoval skóre z pohledu domácích na 1:2.Naše radost z vstřelené branky netrvala dlouho ,protože probíhala 41 minuta a soupeř vyrovnal na 2:2 a začal velký boj. Ve 46 minutě jsme ,ale opět tleskali našim klukům, kdy Jirka Varaďa zvyšoval skóre na 2:3. Za tohoto stavu začal soupeř  měnit sestavu ve hře a bylo nám jasné, že nám výhru nechce dát zadarmo. Všechno to drama ,ale uklidnil v 69. minutě hráč SK Vizovic Marek Slovák, který krásnou hlavičkou z rohového kopu zvyšoval na 2:4 pro naše mužstvo. Víc už se na hřišti v Nedašově nestihlo a my jsme si mohly zařvát naš vítězný pokřik uprostřed hřiště.

Všem starším žákům a trenérovi Františku Pitronovi děkujeme .