I. Etapa opravy a rekonstrukce chodníků a parkovacích ploch na sídlišti Štěpská a čtrti A. Háby 1

Informace pro občany

Dne 31.8.2022 zahájila firma SWIETELSKY stavební s.r.o.  I. Etapu opravy a rekonstrukce chodníků a parkovacích ploch na sídlišti Štěpská a čtrti A. Háby. V letošním roce bude provedena I.Etapa a spojovací chodník mezi čtvrtí A. Háby a ulicí Slušovskou.  Stavební práce jsou naplánovány do 18.12.2022. V tomto období bude v menší míře omezen provoz a možnosti parkování vozidel v místě probíhajících prací, a zároveň dojde ke zvýšenému pohybu stavebních strojů a nákladních automobilů. Dbejte prosím zvýšené pozornosti při pohybu v okolí stavby, dodržujte dopravní značení a dodržujte případné pokyny stavebních dělníků. Během stavebních prací na propojovacím chodníku a parkovišť ve čtvrti A.Háby bude umožněno provizorní parkování vozidel na travnaté ploše na sídlišti Štěpská. Místo provizorního parkování bude vyznačeno výstražnou páskou a je zřejmé z přiložené situace. Pro aktuality ohledně stavby sledujte prosím WWW stránky města.

Ing. Ondřej Ludvík, Oddělení investic a správy majetku, 777 471 116

Parkování Štěpská