Informace pro občany

Informace pro občany 1

Vizovice - oprava chodníku v ul. Slušovská

Vážení občané, dovolujeme si Vás tímto informovat, že od pondělí 11.04.2022 budou zahájeny stavební práce v souvislosti s opravou chodníku v ulici Slušovská ve Vizovicích. Práce na opravě chodníku budou realizovány postupně, metodou pohyblivého pracovního místa, kdy bude docházet k celkovým uzavírkám opravovaného úseku chodníku. Vzhledem k rozsahu plánované akce a náročnosti, pokud jde o zajištění bezpečnosti silničního provozu, zejména chodců, prosíme občany Vizovic o trpělivost a zvýšenou opatrnost při pohybu v dané lokalitě. Všechny účastníky silničního provozu si pak dovolujeme požádat, aby pečlivě sledovali a respektovali přechodné dopravní značení.

V případě dotazů se můžete obrátit na vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství Městského úřadu Vizovice, JUDr. Tereziu Zlámalovou, tel. 777 471 180.

situace přechodného dopravního značení - oprava chodníku ul. Slušovská ve Vizovicích

Datum vložení: 8. 4. 2022 8:24
Datum poslední aktualizace: 8. 4. 2022 8:41