Městský úřad Vizovice obdržel ocenění

Městský úřad Vizovice obdržel ocenění 1

Městský úřad Vizovice obdržel ocenění „Vzdělaný úřad“ udělované Svazem měst a obcí v rámci projektu Efektivní správa obcí.

Toto ocenění může úřad získat, a to ve zlaté, stříbrné nebo bronzové úrovni a je udělováno zájemcům ze strany měst a obcí, kteří dbají na vzdělávání svých úředníků a s tím související kvalitu poskytovaných služeb prostřednictvím svého úřadu. Realizace projektu je kompletně financována z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu zaměstnanost a z finančních zdrojů státního rozpočtu České republiky.

Městský úřad Vizovice získal stříbrnou medaili, neboť v rámci tohoto projektu bylo proškoleno více než 30 % úředníků v rozsahu tzv. bagatelní podpory.

Datum vložení: 21. 12. 2022 9:18
Datum poslední aktualizace: 21. 12. 2022 10:12