Představení nového e-shopu Dobročinného obchůdku Dotek

Dobročinný e-shop Dotek 1

První charity shop ve Zlínském kraji - vizovický Dobročinný obchůdek Dotek - bude v únoru slavit 10 let své činnosti.

„K prvním kulatinám jsme se rozhodli dát dárek nejen obchůdku, ale také zákazníkům, bez nichž bychom nemohli existovat. Chceme jít s dobou. Zřídili jsme proto nový Dobročinný e-shop Dotek. Naše zboží lze zakoupit přes internet na www.eshopdotek.cz. E-shop mohl vzniknout díky podpoře Nadace ČEZ, které tímto z celého srdce děkujeme.“ uvedla Veronika Malinová, koordinátorka Dobročinného e-shopu Dotek.

Na e-shopu mohou zákazníci zakoupit dekorace, knihy, kabelky, módní doplňky, výrobky dobrovolníků, oblečení a spoustu dalšího zboží.

„Kamennou prodejnu můžete navštívit ve všední dny na adrese Masarykovo náměstí 144 ve Vizovicích od 9:00 do 16:30 hod. Obchůdek se účastní také  Svatomartinského trhu ve Vizovicích, Knihotrhů ve Zlíně a ve Vsetíně nebo tradičního Dobročinného bazaru na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, který se koná 30.11. a 1.12. 2021.

Bez podpory veřejnosti – dárců i zákazníků – by obchůdek nemohl fungovat. Vaší přízně si moc vážíme a děkujeme za ni.“ uzavřela Jarmila Zatloukalová, vedoucí Dobročinného obchůdku Dotek ve Vizovicích.

www.eshopdotek.cz
Dobročinný obchůdek Dotek