Rekonstrukce chodníků a parkovacích ploch na sídlišti Štěpská a čtvrti A. Háby

Rekonstrukce chodníků a parkovacích ploch na sídlišti Štěpská a čtvrti A. Háby 1

Informace pro občany.

V rámci pokračování stavebních prací na I. Etapě opravy a rekonstrukce chodníků a parkovacích ploch na sídlišti Štěpská a čtvrti A. Háby, budou od pondělí 10.10.2022 zahájeny práce na rekonstrukci parkoviště na sídlišti Štěpská před domy č.p. 950, 951 a 1340. Z tohoto důvodu zde nebude možné parkování automobilů. Pro parkování vozidel je možné využít nově zbudované parkovací místa ve čtvrti A. Háby (momentální navýšení kapacity o cca 9-10 míst), popřípadě provizorní parkovací místa na ulici Slušovská vedle domu č.p. 439 (cca 12-14 míst). Dále je možné využívat parkování za městským úřadem, parkoviště u vlakového nádraží a ostatní parkovací kapacity.

Stavební práce jsou naplánovány do 18.12.2022, dbejte prosím zvýšené pozornosti při pohybu v okolí stavby, dodržujte dopravní značení a dodržujte případné pokyny stavebních dělníků. Pro aktuality ohledně stavby sledujte prosím WWW stránky města.

Ing. Ondřej Ludvík
Oddělení investic a správy majetku

Situace I. ETAPA Štěpská

Situace I. ETAPA_Štěpská.pdf