Rezervační systém

Rezervační systém 1

Od 1.11.2021 spouští Městský úřad Vizovice pro občany, kteří si potřebují vyřídit své záležitosti v agendě občanských průkazů, cestovních dokladů, řidičských průkazů a evidenci vozidel elektronický rezervační systém.

Rezervační systém umožní občanům rezervaci konkrétního data a času, ve který se pro vyřízení své věci na Městský úřad ve Vizovicích ve výše uvedených agendách dostaví. Rezervace termínu přinese občanům zkrácení čekací doby a rovněž omezí kontakt občanů s jinými osobami na chodbách úřadu, který není za současné epidemiologické situace žádoucí.

Odkaz na rezervační systém je k dispozici na webových stránkách města Vizovice www.vizovice.eu, a to přímo na úvodní stránce. Po rozkliknutí odkazu s názvem REZERVAČNÍ SYSTÉM se zobrazí další odkazy, a to na návod pro rezervaci termínu a rovněž odkazy na rezervaci termínu v požadované agendě.

Samotné rezervování termínu není nijak složité. Rezervační systém je intuitivní a rezervaci lze učinit jak z počítače, tak i z mobilního telefonu či tabletu. Navíc rezervační systém automaticky odešle na zadaný email potvrzení o rezervaci termínu, takže bude mít občan k dispozici písemnou informaci o termínu objednání a objednávkové číslo, které se v objednaný čas (s tolerancí +/- několika málo minut) zobrazí u příslušné přepážky na vyvolávací ceduli.

Samozřejmě počítáme i s tím, že zejména v počátku se k přepážkám dostaví občané, kteří se předem neobjednali. Pracovníci úřadu pak takové občany buď objednají na nový termín, nebo jejich záležitost, v případě, že to bude časově možné, přímo vyřídí v nejbližším volném termínu.

Zavedením rezervačního systému chceme nabídnout větší komfort našim občanům, kteří si potřebují  vyřizovat své záležitosti v agendách osobních dokladů a evidenci vozidel. S ohledem na všudypřítomnou dostupnost informační techniky je rezervační systém k dispozici neomezeně všem 24 hodin denně.

Datum vložení: 25. 10. 2021 7:30
Datum poslední aktualizace: 25. 10. 2021 7:49