Stolky k polohovacím lůžkům pro Dotek ve Vizovicích

Stolky k polohovacím lůžkům pro Dotek ve Vizovicích 1

Informace DOTEK z.ú.

Společnost Dotek z.ú. poskytuje pobytovou odlehčovací službu a terénní pečovatelskou službu. Dále provozuje půjčovnu kompenzačních pomůcek, pedikúru a Dobročinný obchůdek Dotek.

Z projektu ČSOB pomáhá regionům chceme do odlehčovací služby zakoupit noční stolky k polohovacím lůžkům. Tyto stolky s nastavitelnou výškou a náklonem jídelního pultíku zvyšují komfort a soběstačnost klientů, kteří mají omezení v mobilitě. Část stolků, které nyní máme jsou již opotřebované, poruchové a potřebují výměnu. Navíc tyto stolky nemají výškově nastavitelný jídelní pultík, což je méně pohodlné např. pro vysoké klienty či klienty s větším omezením pohybu.

Vše potřebné najdete po rozkliknutí odkazu: https://csobpomaharegionum.csob.cz/detail-projektu/2276-nakup-stolku-k-polohovacim-luzkum

ČSOB pomáhá regionům v rámci výzvy podzim 2022 v každém z 15 regionů České republiky rozdělí 160 000 Kč – celkem tak daruje lokálním projektům 2 400 000 Kč. Projekty však získají ještě více financí, k sumě od ČSOB budou připočteny dary od široké veřejnosti. Nejúspěšnější projekt v regionu získá od ČSOB 50 000 Kč, další projekty při splnění podmínek uvedených v pravidlech odměníme 40 000, 35 000, 25 000 Kč a 10 000 Kč.

Děkujeme za Vaši podporu.

Leták DOTEK

letak-karta(2).pdf