Vizovice

Nové testovací a očkovací místo ve Vizovicích

Nové testovací a očkovací místo ve Vizovicích 1

Společnost GHC Genetics spolu s Jesenickou poliklinikou otevírají nová očkovací a testovací centra.

Společnost GHC Genetics a Jesenická poliklinika v rámci vzájemné spolupráce otevírají tři nová testovací centra. Jedno se nachází OC Zlín – Zlaté Jablko, další v Centro Zlín v Malenovicích a třetí ve Vizovicích v centru města. Ve všech zatím probíhá testování screeningovými antigenními a PCR testy a v blízké době budou obě tato místa nabízet rovněž očkování.

Lidé zde mohu přijít dle svých časových možností bez rezervace. Zatím zde probíhá testování screeningovými antigenními a PCR testy, na které mají do konce srpna nárok osoby s platným zdravotním pojištěním uzavřeným v ČR. Ještě v srpnu zde bude rovněž možné se nechat BEZ REGISTRACE naočkovat vakcínami Comirnaty od výrobce Pfizer/BioNTECH a Jannsen od firmy Johnson & Johnson.

Celý nově zrekonstruovaný prostor testovacího centra je nově vybaven ozónovým generátorem vzduchu, který zajišťuje pravidelné čištění vzduchu ozónem pro maximální desinfekční účinek a bezpečnost pro zájemce o testování.

Testovací centrum ve Vizovicích je lidem k dispozici od 10. srpna přímo v centru na adrese Masarykovo nám. 762. Provozní doba testovacího místa je od Po – Pá od 8:00 – 11:00 a od 14:00 – 18:00 hodin. I zde se kromě současného testování antigenními a PCR testy počítá s očkováním od 24. 8. 2021.

Ve Vizovicích je očkování dospělých bez objednávky  a registrace. Očkování dětí od 12 let s rodičem, je třeba se předem domluvit a objednat, protože musí být přítomen pediatr, kterého centrum zajistí. Je potřeba také písemný souhlas obou rodičů, že souhlasí s očkováním.

Datum vložení: 24. 8. 2021 10:40
Datum poslední aktualizace: 24. 8. 2021 15:21