Ve Vizovicích zasedal Krizový štáb ORP Vizovice

Ve Vizovicích zasedal Krizový štáb ORP Vizovice 1

Dne 12. 3. 2020 ve večerních hodinách po vyhlášení nouzového stavu pro území ČR zasedal k aktuální situaci Krizový štáb ORP Vizovice. Tohoto jednání se  zúčastnilo vedení města, zaměstnanci MěÚ Vizovice, zástupce TSMV a zástupci složek IZS.

Členové  KŠ jednali o postupu při vyhlášeném nouzovém stavu. Seznámili se s podniknutými a připravovanými opatřeními jednotlivých složek IZS. Seznámili se s přípravou distribuce ochranných pomůcek pro zdravotníky ve Zlínském kraji. Zvažovaná byla také možnost omezení provozu mateřských škol či omezení úředních hodin obecních úřadů.

Krizové štáby všech ORP budou nadále ve spojení se Zlínským krajem a dalšími orgány veřejného zdraví.

V příštím týdnu bude MŠ Vizovice i nadále otevřená a provoz MěÚ Vizovice nebude omezen. V případě změny budou občané informováni.

Jiří Žůrek
Krizový štáb ORP Vizovice