Město Vizovice
Vizovice

Napsali o Vizovicích

Ucelený přehled novinek z různých RSS zdrojů zpravodajských webů v okolí Vizovic. Stránka je aktualizována každých 20 minut.  Hledaná slova v článcích jsou následující  - Vizovice, Vizovicko, Vizovický, Vizovský, Vizovicích, Masters of Rock, Trnkobraní, Vizovské, Vizovické, vizovjan, vizovjanka.

Zobrazuje následující zdroje:
Zlínský deník (rubrika Zprávy z regionu, Černá kronika, Sport v regionu), Zlin.cz, Idnes - (zpravodajství Zlínský kraj), Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje, Krajské ředitelství Policie Zlínského kraje, Krajský úřad Zlínského kraje.

Zlínský deník - Zprávy z regionu

 • Vizovice letos oslaví 760 let od první písemné zmínky o městě

  01.3.2021 06:00

  Lidé ve Vizovicích si letos připomínají první písemnou zmínku o svém městě a to opravdu s úctyhodným letopočtem 1261.

 • Vizovice se rozrůstají, proto zde mají stále co dělat

  01.3.2021 06:00

  ROZHOVOR/ Jedno z nejznámějších měst ve Zlínském kraji Vizovice, se i přes zimní čas a útlum, který s sebou nese pandemie nemoci covid-19, připravuje na to, že znovu rozkvete a zkrásní. Město se navíc na rozdíl od mnoha dalších měst a obcí pomalu rozrůstá a přibývá zde počet obyvatel. Vedení radnice tak stále připravuje investice a chystá projekty, které budou sloužit všem.

 • Jak se žije ve Vizovicích? Pojďte na návštěvu

  01.3.2021 06:00

  Čím žijí města, vesnice či vesničky, které obvykle jen projíždíme ? Co je tam k vidění? A jak se tam žije? Nový seriál Deníku vás provede obcemi na Zlínsku. Přiblížíme vám místní atrakce, nejžhavější témata i zajímavé osobnosti. Dnes se podíváme do Vizovic.