Vizovice

Další část modernizace domu kultury je hotová

Další část modernizace domu kultury je hotová 1

Vizovická radnice dokončila další dílčí etapu rekonstrukce domu kultury.

Dělníci upravili vjezd do zadní části budovy s bočním vstupem do učeben, hereckých šaten a nové zkušebny skupiny Fleret. Vyměněné jsou i vstupní dveře z parkoviště do kavárny. „Vedle nových vstupních dveří do kavárny vznikl po další úpravě prostor, kde byla nainstalovaná osvětlená vitrína určená pro informace o chystaných akcích DK. Díky vnitřním úpravám se celá plocha před vstupem do kavárny rozšířila a byla doplněna poměrně velkou provizorní šatnou pro odkládání kabátů návštěvníků,“ popsala místostarostka Vizovic Alena Hanáková. V budoucnu radnice počítá ještě s vybudováním oficiálního bezbariérového vstupu do kavárny Domu kultury Vizovice. Na tuto investici se vedení města pokusí získat dotaci.

Datum vložení: 11. 11. 2019 16:46
Datum poslední aktualizace: 11. 11. 2019 16:58