Vizovice

Poskytnutí finanční pomoci

Poskytnutí finanční pomoci 1

Zastupitelé města Vizovice na jednání dne 28. 6. 2021 schválili vyčlenění finančních prostředků z rozpočtu města ve výši 1 mil Kč na pomoc obcím, které byly postiženy tornádem 24. 6. 2021. O přesné výši finanční pomoci a kterým obcím bude pomoc určena, rozhodnou zastupitelé na srpnovém zasedání.

Na mimořádném jednání rady města dne 30. 6. 2021 schválili radní poskytnutí daru ve výši 20.000 Kč na nákup zdravotnického materiálu pro občany obcí jižní Moravy postižené ničivým tornádem. Nakoupený materiál odvezl a osobně předal v místě pomoci zastupitel města Vizovice pan Petr Divílek.

K pomoci se připojila také Jednotka SDH Vizovice, která byla vyslána na místo operačním střediskem HZS Zlínského kraje v počtu 1+3 osob. Připojili se tak k dalším jednotkám ze Zlínského kraje a pomáhali v Mikulčicích 2 dny. Mimo pomoci obcím jižní Moravy jednotka zasahovala také u několika událostí po větrné smršti v Luhačovicích.

Vedení města

Datum vložení: 13. 7. 2021 10:49