Vizuální identita města Vizovice – výsledky 1. kola výběrového řízení

Vizuální identita města Vizovice – výsledky 1. kola výběrového řízení 2

Vedení města Vizovice se rozhodlo nechat vytvořit grafický manuál, který by ukotvil grafickou stránku komunikace města a jeho zřizovaných organizací a vytvořil tak soubor pravidel pro práci s městskou identitou.

Ve středu 31. srpna 2022 bylo městu Vizovice v rámci vypsaného výběrového řízení doručeno šest návrhů na dodavatele grafického manuálu. Komise složená z představitelů vedení města, odborníků na komunikaci a grafický design, vybrala v prvním kole výběrového řízení tři z těchto návrhů, které postupují do druhého kola.

Ve čtvrtek 15. září od 16.00 do 18.00 hod. bude poprvé otevřena výstava tří vybraných návrhů v modulu společnosti KOMA Modular s.r.o. v prostoru před Domem kultury. Na místě bude umožněno občanům města seznámit se s návrhy a také odevzdat svůj hlas a podpořit tak daný návrh před vstupem do druhého kola výběrového řízení.

Vedení města

Datum vložení: 12. 9. 2022 14:33