Vizovice

Modernizace domu kultury

Návštěvníci Domu kultury Vizovice se dočkali nového moderního sociálního zařízení.

Dosavadní záchody byly, dá se říct, původní, tedy přes 35 let staré. Špatná byla i kanalizace. Investice přišla městskou kasu na 1,6 milionu korun. Práce začaly v červenci a skončily v září. Výsledkem je sociální zařízení, které odpovídá 21. století.

Dělníci upravili také vjezd do zadní části budovy s bočním vstupem do učeben, hereckých šaten a nové zkušebny skupiny Fleret. Vyměněné jsou i vstupní dveře z parkoviště do kavárny.  Vedle nových vstupních dveří do kavárny vznikl po další úpravě prostor, kde byla nainstalovaná osvětlená vitrína určená pro informace o chystaných akcích DK. Díky vnitřním úpravám se celá plocha před vstupem do kavárny rozšířila a byla doplněna poměrně velkou provizorní šatnou pro odkládání kabátů návštěvníků.

Datum vložení: 13. 1. 2020 14:23
Datum poslední aktualizace: 17. 1. 2020 13:44