Krizový štáb ORP Vizovice

Krizový štáb ORP Vizovice je pracovní orgán starosty k řešení krizových situací na území správního obvodu obce s rozšířenou působností Vizovice. Krizový štáb svolává starosta operativně, zejména k projednání zásadních záležitostí týkajících se krizové situace a přijetí krizových opatření spojených s nezbytným omezením základních práv a svobod.

Členy krizového štábu jsou členové bezpečnostní rady, vedoucí pracovních skupin krizového štábu, zástupci složek IZS a odborníci s ohledem ne druh řešené mimořádné události nebo krizové situace.

krizová linka pro občany 577 599 199

email: krize@vizovice.eu

Krizová linka je zřízena na základě nařízení starosty města při svolání krizového štábu event. povodňové komise.

Kontakty

Pozor - linka je aktivní po aktivaci krizového štábu: 577599199 E-mail: krize@vizovice.eu

Osoby

Dolanská Silvie, Bc.